XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
12.08.2018 r.

1. . Przeżywamy w liturgii.
    ● we wtorek – św. Maksymiliana Marii Kolbego
    ● w środę – Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek mszy niedzielny.
    Księża Proboszczowie z Książnic W. i Kazimierzy M. zapraszają na odpusty.
    ● w piątek – św. Jacka
  2. W przyszłą niedzielę, 19.08., w Plechowie odbędą się Dożynki Gminne. Rozpoczęcie o godz. 14.00 Mszą św. Zapraszamy do udziału, a po dożynkach prosimy o przyniesienie wieńców z naszych wiosek do kościoła, aby wszyscy mogli docenić kunszt twórców.
  3. Jeszcze tylko do następnej niedzieli można się zapisać na pielgrzymkę do sanktuariów w Lipnicy Murowanej, Nowym Sączu i Tropiu, która odbędzie się w czwartek 30.08.
  4. Dziękujemy za sprzątanie i przystrojenie świątyni: Renacie Nowak, Robertowi Marcowi i Janowi Dorozowi. W sobotę 18.08 na g. 9.00 zapraszamy do sprzątania rodziny z Wojsławic od państwa Rogalów do państwa Banachów.
  5. W minionym tygodniu Chrzest przyjęli: Amelia Gilewska, Igor Cieśla, natomiast do domu Ojca odeszli: Ewa Kawecka i Stefan Skopowski.
  6. Przez orędownictwo św. Małgorzaty polećmy Bogu trwające prace żniwne, prośmy o trzeźwość w naszych rodzinach oraz zdrowie i siły dla chorych. Powierzmy też nasze osobiste intencje i módlmy się litanią do naszej Patronki.

Solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia
składamy życzenia Bożego błogosławieństwa
oraz opieki Matki Bożej i św. Małgorzaty, patronki naszej parafii.

Podziel się ze znajomymi!