VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.02.2019 r.

1. W liturgii:
    ● w piątek – Święto Katedry Świętego Piotra
    ● w sobotę – św. Polikarpa

2. Dziękujemy za 522 zł ofiarowane na utrzymanie czterech klasztorów kontemplacyjnych Sióstr Zakonnych w naszej diecezji.

3. Dzieci zapraszamy na mszę św. z kazaniem do nich w przyszłą niedzielę 24.02 na g. 10.00. Po mszy spotkanie dla dzieci klas III i ich rodziców w domu parafialnym.

4. Ruch Światło – Życie zaprasza w wakacje dzieci na 10-dniowe, a młodzież na 15-dniowe rekolekcje. Szczegóły u Księdza Proboszcza oraz w gablocie.

5. Dziękujemy za sprzątanie świątyni, zakupienie kwiatów i udekorowanie Kościoła: Marcie Arcab, Elżbiecie Kotyzie, Teresie Wicher, Dorocie Woźniak, Jolancie Włusek, Jolancie Zapart, Ewelinie Solarz, Tadeuszowi Woźniakowi. W sobotę 23.02 na g. 9.00 zapraszamy do sprzątania rodziny z Plechówki od państwa Buckich do państwa Kowalskich.

6. Ks. Bp. wydał komunikat odnośnie KSM-u. szczegóły w gablocie.

7. Do Domu Ojca odeszli: Waleria Kowalska, Janina Marzec i Zofia Biel. Polecajmy ich dusze w naszych modlitwach.

Solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia składamy życzenia
Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej i św. Małgorzaty.

Podziel się ze znajomymi!