XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
17.11.2019 r.

1. Przeżywamy w liturgii
    ● w poniedziałek – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Zachęcamy do udziału w comiesięcznym czuwaniu modlitewnym w Wał Rudzie i Zabawie od g. 15.
    ● we wtorek – bł. Salomei, zakonnicy
    ● w środę – św. Rafała Kalinowskiego, zakonnika
    ● w czwartek – Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
    ● w piątek – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. Otaczamy modlitwą p. Grzegorza – organistę, członków chóru i orkiestry oraz wszystkich posługujących śpiewem w naszej świątyni
    ● w niedzielę – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA
  2. Z okazji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym złożyliśmy 760 zł.
  3. Młodzież klas VIII zapraszamy w niedzielę 24.11, na mszę św. o g. 10.00, a po niej na spotkanie w domu parafialnym inaugurujące ich przygotowanie do Bierzmowania.
  4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i kwiaty: Marta Duś, Monika Wędel, Teresa Cieśla, Wioletta Marzec, Mirosława Chuchmacz, Lila Grzywna, Tadeusz Ludwin. W sobotę 23.11 na g. 9.00 zapraszamy do sprzątania rodziny z Krzyszkowic od państwa Noconiów do państwa Drewnów.
  5. Zachęcamy do nabycia kalendarzy na rok 2020, ściennych i rolniczego oraz miesięczników: „Małego Gościa”, „Promyczka Dobra” i „Małego Promyczka”.
  6. Zapraszamy na Diecezjalną Pielgrzymkę do Fatimy, w dniach 22-29 maja 2020 r. Szczegóły na stronie diecezjalnej i u ks. Łukasza Zygmunta, tel. 502429800.
  7. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Pielgrzymki Miłosierdzia dookoła parafii, za dar czasu i modlitwy ofiarowany w intencji osób dotkniętych nałogiem alkoholowym i jego skutkami. Dziękujemy też mieszkańcom Kaczkowic, Plechowa i Chruszczyny Wielkiej za ugoszczenie pielgrzymów.
  8. Dzieci z orkiestry szkolnej zapraszamy w imieniu p. Józefa Janaszka w przyszłą niedzielę na mszę o g. 10, a po niej na próbę do sali parafialnej.
Solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia składamy życzenia
Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej i św. Małgorzaty.

Podziel się ze znajomymi!