NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO  – 12.01.2020 r.

1. Przeżywamy w liturgii
    ● Rozpoczynamy Okres Zwykły roku kościelnego.
    ● w piątek – św. Antoniego, opata
  2. W ramach wizyty duszpasterskiej odwiedzimy rodziny w następującym porządku:
    Pn. – od g. 14.00 Wojsławice Koziarnia – od państwa Wąsów do państwa Nęga oraz Krzyszkowice Zagórze – od państwa Zapartów do państwa Wilk.
    Wt. – Krzyszkowice od g. 14.00 – pierwszy ksiądz od państwa Wojtasików do państwa Pietrzyków, a drugi od państwa Lutych do państwa Marców
    Śr. – Wielgus od g. 14.00 – pierwszy ksiądz od Przeczniowa od państwa Woźniaków do państwa Chwalików, a drugi od państwa Cieślików do Domu Nauczyciela
    Cz. – od g. 14.00 Chruszczyna Mała – od państwa Zawłockich do państwa Jachny oraz Nagórzanki od pana Jana Kulisia do państwa Sendorów.
    Pt. – Chruszczyna Wielka – od g. 14.00 jeden ksiądz od pani Janiny Nawrot do państwa Nowaków, a drugi od pana Edwarda Grudnia do państwa Dąbrowskich
    Sb – Chruszczyna Wielka – od g. 9.00 jeden ksiądz Gaje od państwa Marców, a drugi Gościniec od pana Karcza. Natomiast od g. 14.00 – Wizyta na zgłoszenie dla tych, którzy nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym terminie, a było dotąd ponad 50 takich rodzin. Prosimy te rodziny o zapisy od dziś w zakrystii i kancelarii. Dziękujemy za dotychczasowe przyjęcie, modlitwę, rozmowy oraz składane ofiary.
  3. W sobotę 18.01 odbywa się comiesięczne czuwanie w sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie. Początek o g. 15.00 w Wał Rudzie. Zachęcamy do udziału.
  4. Kandydatów do Bierzmowania z obu grup zapraszamy w sobotę 18.01 o g. 14.00, na Dzień Skupienia do domu parafialnego.
  5. Zapraszamy na kolejne spotkanie filmowo-ewangelizacyjne do domu parafialnego w niedzielę 19.01 o g. 17.00.
  6. Zapraszamy do zapisów na pielgrzymki: do Włoch po relikwie św. Małgorzaty naszej patronki oraz pokutną do Obozu Koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.
  7. Zapraszamy dzieci i młodzież na rekolekcje ewangelizacyjne organizowane w ferie przez Ruch Światło-Życie. Bliższe informacje u ks. Proboszcza.
  8. Dziękujemy za sprzątanie świątyni: Agnieszka Kukułka, Edyta Gołębiowska, Patrycja Marzec, Zofia Wieczorek, Halina i Michał Boryka. W sobotę 18.01 na g. 9.00 zapraszamy do sprzątania rodziny z Wielgusa od pana Zaparta do państwa Skopowskich.
  9. Dziś przeprowadzamy kwartalne liczenie wiernych.
Solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia składamy życzenia
Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej i św. Małgorzaty.

Podziel się ze znajomymi!