XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

● w środę św. Ignacego Antiocheńskiego
    ● w czwartek – Święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia
    ● w sobotę św. Jana Kantego
  2. Dziś z racji XVIII Dnia Papieskiego możemy, ofiarami składanymi do puszek, wesprzeć stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  3. Z okazji Święta Edukacji Narodowej zapraszamy uczących i emerytowanych Nauczycieli oraz Wychowawców na Mszę św. w ich intencji, jutro o g. 18.00, a potem na spotkanie w domu parafialnym.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W tym tygodniu będziemy się modlić za mieszkańców: pon. Wojsławic, wt. Chruszczyny M., śr. Chruszczyny W., czw. Donatkowic, pt. Gorzkowa i sb. Kaczkowic. Do koszyka przy ołtarzu Matki Bożej możemy składać kartki z napisanymi prośbami lub podziękowaniami.
  5. Młodzież z dekanatu zapraszamy do podjęcia sztafety modlitewnej w intencji Synodu w sobotę 20.10 o g. 18.45 w par. Podwyższenia Krzyża w Kazimierzy W.
  6. Od dziś przyjmujemy na wypominki.
  7. W przyszłą niedzielę 21.10 na mszy o g. 10.00 będzie kazanie do dzieci, a po niej spotkanie dzieci klas III i ich rodziców. Pomóżmy dzieciom w dotarciu na tę mszę.
  8. W ostatnim tygodniu na WSD w Kielcach ofiarowano: – z Donatkowic: 130 zł
    – z Kaczkowic: 200 zł – zbierał Bogusław Sekunda, 2 w. ziemniaków – Marian Wojtasik
    – z Plechówki: 2 w. ziemniaków – Mirosław Kubiński
    – z Wielgusa – 2 w. zboża – Bartłomiej Marasek
    – ze Stojanowic: 8 w. zboża, 3 w. ziemniaków i 230 zł – zbierał Władysław Biedak
    Bóg zapłać za płody i ofiary pieniężne.
  9. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i przystrojenie: Krystyna Cieślik i Andrzej Lubera. W sobotę 20.10 na g. 9.00 zapraszamy do sprzątania rodziny z Wielgusa od pani Zapart do pana Marka Marca.
  10. W celu uporządkowaniu cmentarza przed uroczystością Wszystkich Świętych prosimy o pomoc mieszkańców Plechowa w sobotę 20.10 od g. 10.00.
  11. Są do nabycia kalendarze na nowy rok: misyjny, rolników oraz ze św. Janem Pawłem II, a także „Promyczek Dobra” i „Mały Promyczek”
  12. W minionym tygodniu sakrament Chrztu przyjęła Julia Psuj, a do Pana odeszli Stanisław Marasek, Zofia Jagła i Zofia Wojtasik.

Solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia
składamy życzenia Bożego błogosławieństwa
oraz opieki Matki Bożej i św. Małgorzaty, patronki naszej parafii.

Podziel się ze znajomymi!