ŚWIĘTOWANIE Z KSIĘDZEM MICHAŁEM

Od czterech lat dzień 29 października wypełniony jest serdecznością wobec ks. Michała, naszego wikariusza, który w tym dniu obchodzi swoje urodziny i imieniny.

W tym roku data ta przypadała na niedzielę, co przełożyło się na liczny udział parafian we mszy sprawowanej w intencji czcigodnego jubilata i solenizanta w jednym. Wyrazem wdzięczności za dar osoby ks. Michała i jego posługi wśród nas, były życzenia składane przez ks. Proboszcza oraz współpracowników, a także dzieci, ministrantów i przedstawicieli Parafialnego Zespołu Caritas. Moc słów skierowanych do jubilata dopełnił śpiew w wykonaniu scholi dziecięcej oraz wszystkich zgromadzonych w kościele.
Wdzięczni za dobro, które ks. Michał wnosi w życie naszej wspólnoty, ogarniamy go naszą modlitwą i liczymy na długie lata wspólnego przeżywania wiary.