WAKACYJNY POGODNY WIECZÓR

Wśród punktów rekolekcji oazowych dla Dzieci Bożych jest „Pogodny Wieczór”, czyli czas zabawy i refleksji, polaczonych z modlitwą. Nawiązując do tej tradycji podjęliśmy decyzję o jego organizacji, raz w tygodniu, w naszej parafii przez okres wakacji.

Na zaproszenie odpowiedziało trzynaścioro dzieci, którym w dotarciu na pierwsze spotkanie pomogli rodzice. Po rozpoczęciu modlitwą w kościele, był najpierw czas na piosenki z gestami, które zintegrowały grupkę. W dalszej części były zabawy i rywalizacja w zespołach. Nie zabrakło też czegoś słodkiego na ząb oraz owocowe parafialnego sadu. Całość zakończyła modlitwa i podziwianie zachodu Słońca z kopcana Skwerze Pamięci.
Zapraszamy dzieci na kolejne Pogodne Wieczory, które będą przy kościele do końca wakacji w każdy wtorek o g. 19.05.