SERCE DLA MAMY I TATY

Obchodzone w maju oraz czerwcu Dni Mamy i Taty przypominają nam o ich roli w naszym życiu. Z tej okazji dzieci ze Szkoły w Wielgusie wraz z ks. Michałem przygotowały w naszej świątyni program artystyczny.

Wiersze, sentencje, piosenki i utwory muzyczne wykonywane przez dzieci, były poruszającym świadectwem o miłości otrzymywanej od rodziców i im dawanej. Nic dziwnego, że wywołały wzruszenia rodziców, czy dziadków. Cieszy to zaangażowanie naszych młodych parafian w opowiadanie o tej szczególnej relacji miłości. W czasach ataku na rodzinę potrzeba dbania o takie świadectwo.
Występ zakończył się słodkim prezentem ofiarowanym rodzicom. Dziękujemy wszystkim organizatorom i młodym artystom za to piękne doświadczenie.