ŚLADAMI ŚW. JANA PAWŁA II 

31 Maja, dzieci naszej parafii, wyruszyły na pielgrzymkową przygodę, śladami Św. Jana Pawła II.

Była to pielgrzymka dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Św. Wraz z bliskimi, rodzicami, rodzeństwem czy dziadkami, dzieci odwiedziły miejsca związane z życiem Św. Jana Pawła II. Pierwszym miejscem wizyty było Sanktuarium Narodowe Matki Bożej Fatimskiej. Votum wdzięczności za cud ocalenia życia Ojca Świętego Jana Pawła II w dniu 13 maja 1981 roku. Dzieci wraz z rodzinami uczestniczyły w Mszy Św. w atmosferze śpiewu, modlitwy ale i wyciszenia, dziękowały Maryi za wszelkie łaski i wypraszały u niej dar matczynej miłości. Kolejnym punktem był spacer po Krupówkach – coś dla ducha i coś dla ciała.
Wyruszyliśmy w dalszą drogę, tym razem do Wadowic, chcąc zobaczyć miejsce gdzie przyszedł na świat Karol Wojtyła. Gdzie dorastał, gdzie się uczył i gdzie zrodziło się jego powołanie. Oczywiście nie mogliśmy, nie skosztować słynnych kremówek i co najważniejsze pomodlić się w Wadowickiej Bazylice. Poczuć tę atmosferę modlitwy w której wzrastał Karol Wojtyła.
Wdzięczne za dar komunii jak i pielgrzymowania dzieci, wraz z rodzicami ofiarowały różaniec jako votum dla naszego parafialnego kościoła. Dziękujemy Bogu za ten piękny czas.