SENIORSKA BIESIADA

Czwarta niedziela lipca została przed trzema laty ustanowienia przez papieża Franciszka Światowym Dniem Dziadków i Osób Starszych. Z tej okazji Parafialny Zespół Caritas zaprosił seniorów z naszej parafii na Biesiadę.

Po popołudniowej mszy św., prawie czterdziestu seniorów i osób z Caritasu, zgromadziło się w domu parafialnym, by wspólnie świętować. W radosnej atmosferze smakowano przygotowanych potraw, również tych z grilla. Dzięki temu mieli siły, by wspólnie śpiewać piosenki religijne i biesiadne, przy akompaniamencie w wykonaniu p. Kazimierza Kowalskiego i ks. Proboszcza. Była to również okazja do rozmów i żartów. Tego rodzaju spotkania są ważnym elementem tworzenia wspólnoty parafialnej, dlatego dziękujemy wszystkim zaangażowanym w jego organizację.