W SENIORSKIEJ WSPÓLNOCIE

Czas wakacji sprzyja spotkaniom w gronie rodziny i znajomych. W tę tradycję wpisało się biesiadowanie zorganizowane dla naszych seniorów przez Parafialny Zespół Caritas.

W przeddzień odpustu parafialnego nasi seniorzy zostali zaproszeni na grilla i śpiewogranie w parafialnym ogrodzie. I choć pogoda wymusiła zmianę lokalizacji, to sala parafialna i grill ustawiony pod schodami zapewniły wspaniałą atmosferę. Było i coś dla ciała (smażone kiełbaski), coś dla ducha (wspólnota i rozmowy) i coś dla serca i ucha (piosenki biesiadne przy akompaniamencie gitary oraz podpisy estradowe Pana Kazimierza Kowalskiego grającego na harmonijce ustnej). Ponad dwugodzinne spotkanie przekonało uczestników jak pięknie jest, gdy bracia i siostry są razem. Za organizację spotkania serdecznie dziękujemy członkom PZC.