WIWAT SENIORZY!

Niedziela 23 lipca obchodzona była w Kościele jako III Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Z tej okazji Parafialny Zespół Caritas zorganizował w parafialnym ogrodzie spotkanie dla seniorów.

Piękna letnia pogoda sprzyjała spotkaniu, które miało coś z dawnych uczt rodzinnych, organizowanych w przydomowych sadach. Prawie czterdzieści osób zasiadło do wspólnego stołu, by wziąć udział w radosnym świętowaniu. Biesiada zaczęła się od gromkiego „Sto lat”, wyśpiewanego dla Seniorów. Ucztowanie, na które składały się słodkości i smakołyki z grilla, wypełnione było rozmowami i chóralnymi śpiewami. A że seniorzy zaprawieni są w piosence biesiadnej, to i charyzmy oraz głośności nie zabrakło. Całość zakończyła modlitwa w intencji osób starszych w naszej wspólnocie parafialnej. Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach.