II Festyn Rodzinny

Warto się spotkać, by świętować radość z życia, które przyjmujemy i dajemy jako dar. 
W takim klimacie, na „Jaworniku”, odbył się II Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Zorganizowany przy współpracy parafii, klubu i Gminnego Ośrodka Kultury zgromadził w niedzielne popołudnie całe rodziny, od maluchów po seniorów. Przygotowane liczne atrakcje, zabawy, tańce, konkursy i występy uczniów ze Szkoły w Wielgusie pozwoliły na ciekawe spędzenie czasu. Prowadzenie festynu przez trójkę wodzirejów z Kielc, wspartą dziesiątką  naszej młodzieży, pomagało przełamać opory i skorzystać z propozycji wspólnej zabawy. Aby zaś sił nie zabrakło zadbały „Kazimierskie smaki”. 
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację festynu dając radość zgromadzonym, a przede wszystkim dzieciom.