IMIENINY PANA GRZEGORZA NASZEGO ORGANISTY

„Kto dobrze śpiewa, dwa razy się modli.” – Św. Augustyn 
Przy okazji drugiego dnia Wielkanocny świętowaliśmy imieniny pana Grzegorza Krawczuka, naszego organisty. Z tej okazji, dziękując za pełną oddania posługę w naszej parafii, życzymy Mu obfitości Bożych łask i błogosławieństwa w Jego pracy tak w kościele, jak i w szkole. Niech światłem na drodze życia będą dla Niego słowa św. Augustyna: „Oto śpiewam, mówisz. Owszem, śpiewasz i słyszę twój głos. Uważaj jednak, aby życie nie świadczyło przeciw słowom. 
Śpiewajcie głosem, śpiewajcie sercami, śpiewajcie ustami, śpiewajcie swoim życiem: „Śpiewajcie Panu pieśń nową”. Pytacie, co macie śpiewać o Tym, którego miłujecie, bo na pewno chcesz śpiewać o Tym, którego kochasz. Szukasz, jaką pieśnią chwały Go uczcić. Słyszeliście: „Śpiewajcie Panu pieśń nową”. Szukacie pieśni pochwalnej? „Chwała Jego niech zabrzmi w zgromadzeniu świętych”. Sam śpiewak jest pochwałą swojego śpiewu. 
Chcecie wyśpiewywać chwałę Boga? Sami bądźcie tym, co śpiewacie. A jesteście Jego pieśnią pochwalną, gdy wasze życie jest dobre.”