MIŁOŚĆ MIMO ODRZUCENIA – DZIEŃ TRZECI

Bohaterowie niedzielnego słowa Bożego – Dawid i Niewidomy – to osoby, które mimo bycia odrzuconymi przez otoczenie, doświadczyli dzięki łasce Bożej przemiany swego życia.

Ojciec Marcin, wychodząc od tych biblijnych wydarzeń, zaprosił nas do pochylenia się nad problemem uzdrowienia wewnętrznego. Uczynił to posługując się postacią Ugo Festy. Miał on poczucie zranienia z powodu porzucenia przez mamę oraz chorobę stwardnienia rozsianego. W wieku 39 lat doznał uzdrowienia duchowego ze zniewolenia nienawiścią, a potem uzdrowienia fizycznego. Bóg uzdolnił go do miłości, bo On nigdy z nas nie rezygnuje. Dzięki Miłosiernemu Ojcu, mimo bycia grzesznikami, mamy przyszłość. Zapoznajmy się z tym poruszającym świadectwem.
https://www.drogowskazydonieba.com/viewtopic.php?f=85&t=50313
Dziękujemy o. Marcinowi za posługę podczas naszych rekolekcji, przez którą pokazał namw jaki sposób Kościół jest wspolnotą świętych z przeszłością i grzeszników z przyszłością.