PIELGRZYMKA NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI

Bóg nie jest Bogiem miejsca, ale osoby, dlatego każde miejsce jest dobre, by doświadczyć Jego miłości do nas.
Piękno zabytkowego Sandomierza, cisza sanktuarium Matki Bożej w Sulisławicach, Miłość ukrzyżowana z Pacanowa, czy Dom Dziecka prowadzony przez Siostry Kanoniczki Ducha Świętego? Każde miejsce inaczej, ale równie mocno mówiło nam, podczas parafialnej pielgrzymki, o Bogu, którego miłość jest niepowtarzalna, bo twórcza. Upalny dzień nie przeszkodził, by ponad osiemdziesięciu uczestników, w tak różnorodny sposób mogło usłyszeć i doświadczyć tej prawdy. Nasze pielgrzymowanie zwieńczyła Eucharystia w kaplicy p.w. Ducha Świętego. W roku duszpasterskim Jemu poświęconym odkryliśmy, że to dzięki Niemu, Boża miłość maluje nasze życie takim bogactwem barw i talentów.