ŻYJ ZDROWO NA SPORTOWO!

ZACHĘCAMY DO BEZPŁATNEGO GŁOSOWANIA
SAMORZĄDOWĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ W WIELGUSIE
pod poniższym adresem:

>>> GŁOSOWANIE <<<

Nie trzeba odświeżać przeglądarki, by oddać kolejny głos.
Po kliknięciu w przycisk głosowania należy odczekać chwilę na załadowanie się głosu,
a następnie oddać kolejny.

Pamiętaj, że można oddać do 5 głosów dziennie.

Tenis ziemny to ogólnorozwojowa dyscyplina sportu, która wzmacnia wszystkie duże grupy mięśniowe ludzkiego ciała, buduje wytrzymałość, pomaga doskonalić koordynację ruchową i refleks.
Poza tym tenis ziemny, przy pewnym stopniu zaawansowania technicznego, przynosi mnóstwo frajdy, uczy zdrowej rywalizacji, umiejętności godnego znoszenia porażek i świętowania sukcesów. Tenis to sport uczący samodyscypliny, podnoszący pewność siebie – rozwija fizycznie i przede wszystkim mentalnie. Poprzez tenis dzieci naszej szkoły chcą żyć aktywnie. Zamiast spędzać czas przed komputerem dzieci i młodzież chcą mieć „lepszy wybór” wykorzystania swojego wolnego czasu. W naszej szkole 3 września zostało otwarte boisko wielofunkcyjne, w tym mamy KORT TENISOWY, i chcielibyśmy zapewnić dzieciom i młodzieży naszej szkoły sprzęt do gry w tenisa oraz skorzystać z możliwości szkolenia w PZT nauczycieli, aby w sposób profesjonalny przekazali uczniom tajniki gry w tenisa ziemnego.
CHCEMY ŻYĆ ZDROWO NA SPORTOWO!

 

Zachęcamy do głosowania na
SAMORZĄDOWĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ W WIELGUSIE
pod poniższym adresem:

>>> GŁOSOWANIE <<<

Nie trzeba odświeżać przeglądarki, by oddać kolejny głos.
Po kliknięciu w przycisk głosowania należy odczekać chwilę na załadowanie się głosu,
a następnie oddać kolejny.

Pamiętaj, że można oddać do 5 głosów dziennie.